Movies
Ratings
1078
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 2.5