Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0