Movies
Ratings
28
QuickRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0