Movies
Ratings
557
Love in the Big CityRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0
The Flowers of WarRated ★ 5.0
Dauren's WeddingRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0