Titles you rated
PredestinationRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0