Titles you rated
Mirror MirrorRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 1.5
Porco RossoRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
The WalkRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5