Series
Ratings
29
Master of StudyRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Who Are You?Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0