Titles you rated
SinnersRated ★ 2.5
A Scene at the SeaRated ★ 4.0
CureRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Under the Open SkyRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5