Series
Ratings
114
StrangerRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
Medical Top TeamRated ★ 3.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 1.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
Who Are You?Rated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 2.0
Secret DoorRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 2.5