Movies
Ratings
114
50 First DatesRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0