Titles you rated
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5