Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Magic MikeRated ★ 3.0
Be There or Be SquareRated ★ 0.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Santa SangreRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
VampsRated ★ 3.0