Movies
Ratings
938
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 1.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0