Series
Ratings
21
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Fear the Walking DeadRated ★ 5.0