Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 1.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5