Series
Ratings
59
City HunterRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5