Titles you rated
47 Meters Down: UncagedRated ★ 5.0
YongsoonRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
PushRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5