Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.0