Series
Ratings
77- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.5
My Secret HotelRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0- SelfieRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 3.0