Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0