Series
Ratings
273- Physical: AsiaRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
The Murky StreamRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0