Titles you rated
Marriage ContractRated ★ 3.5
The Great WivesRated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 3.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 4.5
Two MothersRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0