Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0