Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5