Movies
Ratings
286
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
KlausRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 4.0