Titles you rated
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0- A Chef of NobunagaRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- おせんRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0