Titles you rated
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5