Titles you rated
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 2.5
Way Too Kawaii!Rated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.5
Dash & LilyRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
HildaRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5