Movies
Ratings
446
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
After My DeathRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
FuryRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
SidewallsRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 2.5
MotherRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 0.5
Shrek 2Rated ★ 0.5
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 1.5
The WrestlerRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.5