Series
Ratings
17
Why Women KillRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 3.5
A Meal Makes Her Forget Special 2Rated ★ 4.0
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 3.0
DevsRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 5.0
- EBS 스페셜 프로젝트 - 서양음악기행Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5