Titles you rated
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.5
RevelationRated ★ 2.0
The EmploymentRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 3.0