Series
Ratings
210
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Where Stars LandRated ★ 2.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
True to LoveRated ★ 1.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
One the WomanRated ★ 2.0
The GuestRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 1.5- GokusenRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 3.0
Nothing But ThirtyRated ★ 2.5