Movies
Ratings
1497
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
GummoRated ★ 3.0
ClerksRated ★ 4.0
To Be or Not to BeRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 3.0- To My Good FriendRated ★ 3.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5- We Will Meet AgainRated ★ 3.5
- Presto Agitato, until we all vanishedRated ★ 3.0
Paranoid KidRated ★ 2.5- AmbidexterRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Shop Around the CornerRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 3.0