Series
Ratings
33
Shop of the LampRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 3.5
Goodbye EarthRated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 5.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5