Movies
Ratings
56
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.5