Titles you rated
Hi.5Rated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
The MotherRated ★ 1.5
Heart of StoneRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Jung_eRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 4.0