Titles you rated
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0- Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0