Titles you rated
Man of SteelRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5