Movies
Ratings
302
Inside OutRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
PietaRated ★ 2.5
Wet DreamsRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5