Movies
Ratings
376
Nacho LibreRated ★ 3.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 2.0
Great ExpectationsRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
FoxfireRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
AlienRated ★ 5.0
Le ChefRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 2.0
The Triplets of BellevilleRated ★ 2.0
The MistRated ★ 2.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
The Satellite Girl And Milk CowRated ★ 2.0
Coming HomeRated ★ 5.0