Titles you rated
Running ManRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0