Movies
Ratings
1095
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Wrong ParisRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 1.0
First SummerRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
Wicked Little LettersRated ★ 1.0
Sing SingRated ★ 3.0
Quiz LadyRated ★ 4.5
ProblemistaRated ★ 5.0
Closing DynastyRated ★ 0.5
All of Us StrangersRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 0.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5- Ali Wong: Single LadyRated ★ 4.0
Ellen Degeneres: For Your ApprovalRated ★ 4.5
DaughtersRated ★ 4.5
Outstanding: A Comedy RevolutionRated ★ 4.5