Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0