Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 2.5
Wild ChildRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 1.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0