Titles you rated
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.5
Staten Island SummerRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 2.0
One Piece Film: GoldRated ★ 2.5
ONE PIECE FILM ZRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 2.5