Series
Ratings
71
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Moriarty the PatriotRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0