Titles you rated
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5