Movies
Ratings
434
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Leave No TraceRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
Only YesterdayRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.5
Crooked HouseRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
BreakthroughRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5