Movies
Ratings
326
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
The Devil's GameRated ★ 2.0