Movies
Ratings
538
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
LegendRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The Girl Next DoorRated ★ 2.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.5
The Bank JobRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0